• همه بازی ها
  • بازی های زنده
  • تمام شده ها
  • شروع نشده ها
چمپیون شیپ انگلیس
۱۹:۴۵ برایتون و هاو آلبیون - شفیلد ونزدی
لیگ ۱ انگلیس
۱۹:۴۵ پورت ویل - بری
لا شامپیونه فرانسه
۱۹:۴۵ بستیا - نیس
لیگ ۲ فرانسه
۱۹:۰۰ آژاکسیو - اورلیان یو اس
۱۹:۰۰ اوسر - Bourg Peronnas
۱۹:۰۰ لاوال - تروا
۱۹:۰۰ لو آور - آژاکسیو جی افسیو
۱۹:۰۰ شاموی نیورت - Amiens SC
۱۹:۰۰ ریم - والنسینه
۱۹:۰۰ سوشو - کلرمون
۱۹:۰۰ استراسبورگ - تورز
بوندسلیگا آلمان
۱۹:۳۰ فرایبورگ - بایرن مونیخ
اردیویژه هلند
۱۹:۰۰ تفنته آنخده - هراکلس
لیگ برتر بلژیک
۱۹:۳۰ گنت - شارلروآ
دوستانه بین المللی
۲۳:۰۰ پایان Panama(U20) ۰ - ۱ Canada(U20) ۰ - ۱
۱۳:۰۰ Denmark Women's - Scotland Women's
۱۴:۰۰ Netherlands Women's - Romania Women's
۱۴:۳۰ Russia Women's - Slovakia Women's
دوستانه باشگاهی
۲۳:۰۰ پایان Belfield ۰ - ۱ Jersey Express ۰ - ۰
۰۰:۰۰ پایان Sao Paulo ۰ - ۰ River Plate ۰ - ۰
۰۱:۱۰ قطع شده Racing Club Gimnasia LP
۰۸:۰۰ ۸۲ Campbelltown City SC ۰ - ۰ North Eastern Metrostars ۰ - ۰
۰۸:۱۰ ۸۱ Croydon Kings ۲ - ۳ Adelaide City FC ۲ - ۲
۰۸:۳۰ ۵۹ Murray United FC ۰ - ۱ South Melbourne ۰ - ۱
۰۸:۳۵ ۵۲ Logan Lightning ۱ - ۰ Brisbane Olympic United FC ۱ - ۰
۰۸:۳۵ ۵۲ Park Ridge ۰ - ۲ Centenary Stormers ۰ - ۲
۰۸:۴۰ ۵۲ Sydney United ۱ - ۱ Avondale Heights ۱ - ۱
۰۹:۰۰ ۴۴ ONGC FC ۰ - ۰ Union Bank
۰۹:۴۵ Playford City Patriots - Adelaide Victory
۱۰:۰۰ Synot Slovacko - Spartak Trnava
۱۰:۳۰ Gold Coast City - Ipswich knights FC
۱۰:۳۰ Gold Coast City - Ipswich knights FC
۱۰:۳۰ Olimpic Donetsk - Metalurh Zaporizhzhya
۱۰:۳۰ Sorrento F.C. - Perth Glory FC Am
۱۱:۰۰ Puszcza Niepolomice - GKS Tychy
۱۱:۰۰ Wisla Plock - Bytovia Bytow
۱۱:۳۰ Nest-Sotra - Brann
۱۱:۳۰ Valerenga - Strommen
۱۲:۰۰ FC Roskilde - Odense BK
۱۲:۳۰ Joondalup United - Mandurah City
۱۳:۰۰ FC Nordsjaelland - Helsingor IF
۱۳:۰۰ Midtjylland - Vendsyssel
۱۳:۰۰ FC Trenkwalder Admira - LASK Linz
۱۳:۰۰ Stabaek - Follo
۱۳:۰۰ Chuac Lun - Chong Wa
۱۳:۰۰ CFR Cluj - Mezokovesd-Zsory
۱۴:۰۰ Mattersburg - FC Nitra
۱۴:۰۰ Eintr. Braunschweig - Dinamo Bucuresti
۱۴:۰۰ FC Viktoria Plzen - Servette
۱۴:۰۰ SV Sandhausen - Kickers Offenbach
۱۴:۰۰ FC Botosani - Slovan Bratislava
۱۴:۳۰ St. Gallen - FC Terek Groznyi
۱۵:۰۰ Fortuna Dusseldorf - SC Paderborn 07
۱۵:۰۰ FC Luzern - Dynamo Dresden
۱۵:۰۰ Grasshoppers - Legia Warszawa
۱۵:۰۰ Slask Wroclaw - Chrobry Glogow
۱۵:۰۰ SC Wiedenbruck - Eintracht Norderstedt
۱۵:۰۰ Krylya Sovetov Samara - Pandurii
۱۵:۰۰ Kawkab de Marrakech - Esperance Sportive de Tunis
۱۵:۵۹ Sarpsborg 08 FF - Ullensaker/Kisa IL
۱۵:۵۹ FC Thun - Le Mont LS
۱۵:۵۹ Berliner FC Dynamo - FSV Optik Rathenow
۱۶:۳۰ FC Viitorul Constanta - Levski Sofia
۱۷:۳۰ السوند - Brattvag
۱۸:۳۰ Monchengladbach Women's - FC Twente Enschede Women's
۱۹:۳۰ Aberdare Town - Briton Ferry Athletic
۲۱:۰۰ KF Fjallabyggdar - Volsungur Husavik